Верифікований профіль
6
Місяців досвіду
6
Місяців на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
23
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
735
Останній візит на сайт
сьогодні

Продаж квартир (23)

  • Житлова Компанія PROGRESS
    38 100 $
    874 $/м²

    Княгинин вул., (Будинок 39)

    1 кімната
    44 / 15 / 14 м²
    поверх 7 з 14
    сьогодні
    Пропонується до продажу комфортна однокімнатна квартира у сучасному житловому комплексі району Княгинин. Площею 43.6 м², 7 поверх Квартира двостороння, має гарний вигляд на алею та знаходиться на сонячній стороні, що забезпечує багато природного світла і затишок у будь-яку пору року. У будинку встановлюється якісний сучасний ліфт. Локація Центральна частина міста з максимально розвиненою інфраструктурою: поруч парк та річка кілька хвилин до центру міста магазини, школа, дитячий садок зручне транспортне сполучення Характеристики квартири • площа – 43.6 м² • зручне та продумане планування • стан – сирець (можна реалізувати ремонт під власний стиль) • сучасний новий будинок Переваги житлового...
    Рієлтор
  • Житлова Компанія PROGRESS
    44 500 $
    1 113 $/м²

    Героїв Миколаєва вул., 129А, корпус 11, 7, 8

    1 кімната
    40 / 14 / 14 м²
    поверх 8 з 14
    2025 рік побудови
    сьогодні
    Продаж 1-кімнатної квартири ЖК «Паркова Алея», вул. Героїв Миколаєва Пропонується до продажу простора 1-кімнатна квартира: Площа: 40 м² Поверх: 8 з 14 Ціна: 44500 $ Тип угоди: переуступка Переваги ЖК «Паркова Алея»: сучасна забудова затишний район поруч із зеленою зоною облаштовані двори та прогулянкова алея поруч магазини, транспорт і вся необхідна інфраструктура
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.

Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.
Як верифікуватись через Дію?
Верифікація Дія відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки: